אודות VERIFONE

אודות וריפון - מובילה גלובלית בשוק מערכות התשלום
להצעה משתלמת >>

VERIFONE מובילה את עתיד המסחר הדיגיטלי

חברת VERIFONE מספקת פתרונות חדשניים בתחום מערכות תשלום אלקטרוניות מאובטחות. פתרונות החומרה, התוכנה והשירותים של החברה מסופקים לעסקים בכ-150 מדינות ברחבי העולם.

וריפון משקיעה משאבים רבים בפיתוח מוצרים חדשים, ובהתאמת מוצרים קיימים לדרישות השוק הדינאמיות, כדי להבטיח ללקוחותיה מערך שירותים ומוצרים מהמתקדמים ביותר, בעולם המסחר המשתנה תמידית.

במשך למעלה מ-35 שנות פעילותה, ממשיכה וריפון לשנות את פני התחום בכל פעם מחדש – החל מהצגת מסוף סליקה למימוש תוקפן של עסקאות אשראי, בשנת 1983, ועד למערכות תוכנה בנקאיות מתקדמות לניהול העברות כספים ברחבי העולם.

לוריפון כ-5700 עובדים ברחבי העולם, כאשר מתוכם מועסקים כ-300 בוריפון ישראל.

וריפון ישראל – פיתוח עולמי במרכז ישראלי

וריפון ישראל מהווה מרכז תמיכה בחברה העולמית בתחומי ייצור, פיתוח, IT, כספים, שירות, ושרשרת אספקה בינלאומית.
וריפון ישראל, כמו עשרות שלוחותיה של וריפון בעולם, מנהלת את מכלול הפעילות השיווקית של וריפון בשוק המקומי, ומספקת לבתי עסק בארץ מערכות תשלום מאובטחות מהמתקדמות בעולם.

הודות למערכות אלו, יכולים רבבות בתי עסק בישראל, החל בחנויות קטנות ובעסקים משפחתיים ועד לרשתות מרובות-סניפים, לנהל את נקודת המכירה (POS) באופן מושלם ולנצל באופן טוב יותר את הפוטנציאל העסקי שלהם.

וריפון מייצרת סביבת קמעונאות חכמה

מוצרי וריפון מספקים פתרונות תשלום מקיפים עבור הקמעונאים.
כל פתרונות החומרה והתוכנה של וריפון, כגון קופות רושמות ומסופי אשראי, תומכים ביישומי ניהול מתקדמים המאפשרים עדכון ומעקב אחר נתונים, בלחיצת כפתור מעמדת הקופה.

עבור רשתות קמעונאיות, פיתחה וריפון את תוכנת Verifone Retail 360 , הפתרון המוביל בישראל לניהול רשתות קמעונאיות בתחום ה-Non-food. תוכנת VR 360 מספקת לרשתות כלים מתקדמים לניהול, שליטה ובקרה של מערך החנויות, ולניהול מלאי, לוגיסטיקה, מכירות ומבצעים.

סל הפתרונות המתקדמים של וריפון מעניק לעסקים מבחר של כלים יעילים, זמינים ונוחים לניהול מקצועי של נקודת מכירה, לניהול מושלם של רשת חנויות קמעונאית ולמיצוי מלוא הפוטנציאל העסקי.

 


תנאי שימוש באתר מדיניות פרטיות אישור נגישות