דלק

פתרון תשלום מאובטח המיועד למנפקות דלק

SPP מספק לתחנות הדלק פתרון תשלום מתקדם ומאובטח בתקן PCI

SECURE PAY @ THE PUMP) SPP) הוא פתרון תשלום יעיל ופשוט להטמעה ולשימוש, המותאם לתחנות דלק. פתרון SPP מבטיח תשלום מהיר ומאובטח, תוך הגנה מלאה על פרטי כרטיס האשראי של המתדלק.

SPP מותקן כ- OEM All-in-one במנפקות דלק חדשות או כשדרוג במנפקות קיימות. השדרוג נועד להחליף מסופי תשלום שאינם תומכים בתקני התשלומים העדכניים של PCI ו-EMV במגוון רחב של מנפקות. המסופים מאפשרים קבלת תשלום מהירה ומאובטחת ומעניקים נראות אחידה.

SPP כולל מגוון תכונות מתקדמות

  • רמת אבטחה גבוהה – SPP עומד בדרישות תקן PCI, כולל הקשת קוד סודי ומקלדת מוצפנת (EPP), על מנת לספק ביטחון מוחלט במהלך הקשת פרטים רגישים ולמנוע גניבת נתוני כרטיסי אשראי.
  • התאמה לציוד הקיים במנפקת – לוריפון מגוון ערכות retrofit זמינות עבור רוב סוגי המנפקות הכוללות אישור UL ומותאמות לאינטגרציה עם יצרני ציוד מקורי של מנפקות, כולל דלתית משאבה.
  • עמידות – פתרון SPP תוכנן לעמוד גם בסביבות של תנאי מזג אוויר קשים. מסוף התשלום מורכב בין השאר ממקלדת פולימר עמידה, מסך תצוגה זכוכית מוקשח, קורא כרטיסים עמיד לוונדליזם ושאינו מכיל חלקים פריקים.
  • עיצוב המספק חווית לקוח ייחודית באמצעות מסך צבעוני 5.7″, כפתורי כספומט לשימוש נוח ואינטואיטיבי, ותצוגת מסך ברורה גם בתנאי תאורת חוץ חזקה, הודות לתכנון הארגונומי.

פתרונות ערך מוסף – הוספת אמצעי תשלום חדשניים ומאובטחים:

1. תשתית להפעלת תשלום בכרטיס חכם (EMV)
2. קריאת כרטיסים מסוגים שונים (כרטיסי מתנה, כרטיסי מועדון ועוד).


תנאי שימוש באתר מדיניות פרטיות אישור נגישות