הודעות לעיתונות אודות מוצרים ופרויקטים חדשים

וריפון העולמית משיקה בישראל את הקרבון


וריפון מחברת את העסקים הקטנים לעולם הפינטק:

וריפון העולמית משיקה בישראל יחידת קופה תומכת אפליקציות בשילוב מסוף לתשלום מאובטח בתקן EMV

 

ישראל נבחרה לשוק הראשון בעולם בו מושק מוצר הדגל החדש של וריפון העולמית – Carbon, בהשקעה של עשרות מיליוני דולרים.

דן סופר, מנכ”ל וריפון ישראל וסגן נשיא לפיתוח עסקי בוריפון העולמית: “מבחינה טכנולוגית השוק בישראל מוכן למעבר ל- EMV, שיגביר את הביטחון של הצרכנים, ויאפשר קבלת אמצעי תשלום מתקדמים, תוך הגדלת הכנסות בתי העסק. כעת, נותר להמתין להשלמת התהליכים הרגולטוריים בנושא שישים את ישראל בשורה אחת עם המדינות המתקדמות”.

לאחר שביצעה פיילוט מוצלח בישראל, וריפון העולמית משיקה בבכורה בישראל את מכשיר הדגל שלה ה- Carbon; קופה המשלבת מסוף תשלום חכם. ה- Carbon מציע מערכת ניהול חכמה המסייעת להגברת האינטראקציה עם הלקוח כמו גם שיפור חוויית הרכישה שמסייעת להגדלת המכירות. המכשיר החדש הוא בעיצוב מיוחד, קומפקטי ופרקטי ומשלב עמדת מכירה עם מסוף תשלום חכם המשמש גם כצג לקוח אשר יפנה תכנים מותאמים ויציג ללקוח את פרטי העסקה שלו. לאחר ההשקה בישראל יושק המוצר גם בארה”ב, אוסטרליה, בריטניה, דרום אפריקה וקנדה.

ה- Carbon צפוי להימכר לאלפי בתי עסק בישראל כבר בשנה הראשונה להשקתו.

בהתאם לתקן ה- EMV שקיים כבר שנים בכל רחבי העולם ואומץ גם על ידי בנק ישראל במנדט מחייב, יש צורך לצרף מסוף תשלום נפרד לכל קופה, המסוגל לקרוא כרטיסים חכמים, שעליהם מוטבע שבב באופן מאובטח. מכשיר ה- Carbon החדשני מציע לראשונה פתרון אינטגרטיבי המשלב עמדת תשלום עמדת תשלום מאובטחת וקופה עם מסך מגע, במכשיר אחד. תקן EMV, התקן הגלובאלי לביצוע עסקאות בכרטיס אשראי “חכם” (בעל שבב), מהווה סטנדרט בינלאומי לקריאה ולזיהוי מאובטח של כרטיסי אשראי על ידי מסופי תשלום. מטרת התקן, לאפשר זיהוי מאובטח של הכרטיס ולצמצם מקרי הונאה. התקן מוטמע כבר ביותר מ- 70% ממסופי התשלום בעולם. ישראל היא אחת מהמדינות האחרונות לאמץ את תקן ה- EMV, והוא צפוי להיות תקן מחייב במהלך שנת  2017.

מערכת ה Carbon החדשה מספקת פלטפורמת אנדרואיד פתוחה עם מסך מגע בצד הקופה המאפשרת לשלב פתרונות של צדדים שלישיים כגון אפליקציות תשלומים, שמקנים ערך מוסף הן לבית העסק והן לצרכן הסופי; הקופה ניידת ומאפשרת עריכת חשבון ותשלום מכל מקום בבית העסק; הקופה פועלת תוך אבטחה גבוהה- הלקוח מעביר את כרטיס האשראי בעצמו ואינו מעביר אותו למוכרן בשום שלב; שקיפות- הלקוח רואה על מה הוא משלם וכמה והוא מקבל הצעות יחודיות לפי הנתונים עליו כמו גם מבצעים.

ה- Carbon מעניק מגוון יתרונות לבית העסק ובהם יעילות- הקופה פועלת במהירות; מכשיר קטן ונייד; שירות הוצאת דוחות ומידע עסקי חכם מכל מקום בעולם ובכל זמן הוצאת דוחות; בהמשך יהיה ניתן להוריד אפליקציות בהתאם לצרכי העסק מהענן.

את התוכנה של ה- Carbon, netapoz, פיתחה חברת Action Item Software המספקת שירותי פיתוח לסטארטאפים המובילים בחדשנות לצד תאגידי Fortune 500.

 

    השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם    תנאי שימוש באתר מדיניות פרטיות אישור נגישות